Akademia Prawna

MDDP Akademia Biznesu

Menu

O nas

Należymy do grona trzech największych firm szkoleniowych w kraju.

Dostarczamy praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych.

Wieloletnia praktyka w organizowaniu kursów i szkoleń w zakresie m.in. zmian w prawie i wymiarze sprawiedliwości, podatkach, rachunkowości, finansach, zarządzania strategicznego oraz rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych pozwala nam dzielić się z Państwem wiedzą najwyższej klasy ekspertów i wykładowców.

W ramach realizacji projektów szkoleniowych prowadzonych dla Wymiaru Sprawiedliwości przeszkoliliśmy blisko 10 tysięcy osób.

Dokładamy wszelkich starań, żeby uczestnicy organizowanych przez nas szkoleń uzyskiwali dostęp do najnowszych informacji o procesach i zmianach zachodzących w określonym obszarze oraz mieli okazję poznania najlepszych praktyk i najefektywniejszych rozwiązań problemów, z którymi spotykają się w swojej codziennej pracy. Naszym celem jest odpowiadanie na Państwa oczekiwania w najpełniejszy sposób, dlatego wszystkie nasze szkolenia, konferencje i seminaria poprzedza profesjonalne badanie potrzeb przyszłych uczestników.

Podczas realizacji każdego programu rozwojowego (bez względu na jego formę) kluczowa jest dla nas jakość świadczonych usług. Firmy, które skorzystały z naszych szkoleń, to zarówno spółki z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które pragną podnosić i zdobywać nowe kompetencje, jak też największe grupy kapitałowe oraz jednostki sektora finansów publicznych. Niezmiernie cieszy nas fakt, że nasze przedsięwzięcia spotykają się z tak dużym zainteresowaniem i uznaniem.